[vc_row css=”.vc_custom_1435247285173{margin-bottom: 0px !important;}”][vc_column]

ماموریت وب سایت باغ ایرونی

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″]

طریقه ارتباط فروشنده با سایت

شما در منوی همکاری با ما خودتان را معرفی و نام برند خود و شهری که در آن سکونت دارید را به ما یعنی سایت باغ ایرونی می گویید و با ارسال یک نمونه از آثار کار خود به ما و بعد از تایید نهایی با همان قیمتی که خودتان ارائه دادید و مشخصات کاملی که ما از محصول می خواهیم صنایع دست شما را در این باغ ایرونی قرار می دهیم
[/vc_column][vc_column width=”1/3″]

خودتان فروشنده شوید

سایت باغ ایرونی در راستای هر چه بهتر شدن صنایع دستی ایرونی که نماد روح و فرهنگ کشور عزیزمان ایران است قصد بر این دارد که بدون هیچگونه واسطه کالای هنری خود را به فروش برسانید و سهمی از هر میوه از این باغ پهناور را شما هنرمند عزیز داشته باشید
[/vc_column][vc_column width=”1/3″]

پشتیبانی 24 ساعته

شما میتواتید در هر ساعت از شبانه روز با ارسال ایمیل به بخش پشتیبانی سوالات خود را از ما بپرسید. ( سوالاتی در رابطه با مشکلات و یا راهنمایی در رابطه با سایت باشند و نه در مورد کالا ها )
[/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1435246515668{margin-bottom: 20px !important;}”][vc_column width=”1/3″]

هزینه ارسال کالا

ارسال سایت باغ ایرونی فقط به صورت پیشتاز می باشد و مهم نیست که در کجای ایران قرار دارید. هزینه ارسال هم به این صورت می باشد که براساس وزن کالا می باشد . به طور مثال ( از 2 تا 3 کیلوگرم : 170149ریال )* وزن حداقل کالا برای ارسال یک کیلوگرم می باشد به این صورت که اگر شما دستبندی با وزن 100 گرم انتخاب کنید سایت به صورت اتومات یک کیلوگرم برای شما می زند .
[/vc_column][vc_column width=”1/3″]

نحوه تحویل گرفتن سفارش

* لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال باغ ایرونی کارت شنایی معتبر ارائه دهید.کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.* همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.
[/vc_column][vc_column width=”1/3″]

نحوه ارسال

مدت زمان ارسال محصول به درب خانه شما چهار روز کاری می باشد . باغ ایرونی سعی دارد در چند ماه آینده با کمک شما تحویل فوری را در سایت خود قرار بدهد . سفارشات با تضمین سالم بودن کالا برای شما ارسال خواهد شد و در صورت شکستگی یا هر گونه اتفاق دیگر می توانید با سایت باغ ایرونی تماس بگیرید و محصولتان دوباره برای شما ارسال شود .
[/vc_column][/vc_row]

بازگشت به بالا

فروشگاه باغ ایرونی - فروشگاه صنایع دستی و سوغات ایرونی - به دست ها اهمیت بدهیم - رد کردن